Andov: Nuk duhet të na hutoi marrëveshja me Bullgarinë!
Maqedonia në BE e rëndësishme për shqiptarët, por jo më e rëndësishme se statusi i ty..
Xhaferi: Nëna Terezë është simbol i humanizmit, dashurisë dhe kujdesit të pakufishëm
« Koment » Politika pa moral s`është art i qeverisjes por është art i mashtrimit
VMRO-DPMNE me Tileskin në betejë për ta fituar Ohrin
ohrid-1.jpg

Shkup, 13 shtator - VMRO-DPMNE më në fund vendosi që drejtorin e Spitalit për ortopedi dhe traumatologji  "Sveti Erazmo" Dr.Mitko Tilevski, të jetë kandidat për kryetar në komunën e Ohrit, transmeton Zhurnal.

Partia opozitare këtë vendim do ta bëjë publike ditën e sotme. Bartës i listës  për këshilltarë i VMRO-DPMNE , do të jetë kryetar aktual i komitetit komunal në VMRO-DPMNE, Kiril Pecarov.

Sipas Plusinfo, gjatë ditëve të kaluara, kryetari aktual, kardeologu i njohur , Nikola Bakraçeski, me inicitativë personale, do të kthehet në misionin tij, në profesionin mjek kardeolog.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.09.2017, 15:20  | Xh.I. | 870 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Komuna e Çairit me thirrje publike për banorët e saj
Aksidentohet në Austri autobusi me pasagjerë nga Maqedonia, ka të vdekur 
Policia bllokon qendrën e qytetit, Borisov do të arrijë me helikopter
Mbulohen Genta Ismajli dhe Shkurte Gashi, ja si po iu rri shamia (Foto)
Komuna e Çairit fillon me rrënimin e objekteve pa leje, nuk do të lejohen uzurpime (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.