Andov: Nuk duhet të na hutoi marrëveshja me Bullgarinë!
Maqedonia në BE e rëndësishme për shqiptarët, por jo më e rëndësishme se statusi i ty..
Xhaferi: Nëna Terezë është simbol i humanizmit, dashurisë dhe kujdesit të pakufishëm
« Koment » Politika pa moral s`është art i qeverisjes por është art i mashtrimit
Nuk do të besoni se çfarë e detyron Roberti Norën të bëjë në veturë! (Foto)
noras_12.jpg
Loading...

Norën dhe Robertin tanimë përveç jetës bashkëshortore po i bashkon edhe profesioni. Çifti janë bërë i pandashëm në çdo kohë

Nora dhe Roberti i kanë të ndara ‘detyrat’, ai derisa vozit Nora e ka për ‘obligim’ të këndojë.

Kjo ndarje e detyrave është bërë më siguri sese Nora është më e talentuar se Roberti në këndim, prandaj edhe ka marrë rolin e këngëtares së çiftit, përcjell ORAinfo.

Në veturë nuk mund të këndohet ‘Playback’, Roberti nuk ka ‘terren’ të përshtatshem për ta ushtruar këtë ‘detyrë’ në çift.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.09.2017, 08:47  | L.E. | 2,619 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Komuna e Çairit me thirrje publike për banorët e saj
Aksidentohet në Austri autobusi me pasagjerë nga Maqedonia, ka të vdekur 
Mbulohen Genta Ismajli dhe Shkurte Gashi, ja si po iu rri shamia (Foto)
Policia bllokon qendrën e qytetit, Borisov do të arrijë me helikopter
Komuna e Çairit fillon me rrënimin e objekteve pa leje, nuk do të lejohen uzurpime (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.