Sa ndikim kanë anketat para fillimit të fushatës zgjedhore?
A duhet moralisht funksionarët që garojnë në lokalet të japin dorëheqje (VIDEO)
Taksa radiodifuzive nuk ekziston më
« VIDEO » Politika ta zyrtarizojë shqipen edhe në të folurin e saj
Duda Balje e dëshmon edhe njëherë se është deputetja më hot e Kuvendit të Kosovës (Foto)
dude_1.jpg
Loading...

Deputetja e grupit 6+, Duda Balje jo pak herë është bërë temë e medieve rozë.

Ajo ka arritur të rrëmbejë gjithmonë vëmendjen me dukjen e saj, dhe ka mjaft fansa në rrjetet sociale.

Së fundmi, deputetja Balje ka publikuar disa imazhe të reja nga një aheng familjar në të cilin ka marrë pjesë.

Veshur me një fustan të zi dhe elegant, ajo doli krejtësisht jashtë kornizave nga dukja e saj në një ditë të zakonshme në Parlament.

Trupi i saj fin dhe qëndrimi para fotoaparatit, i dhanë asaj shkëlqimin e duhur.

Në njërën nga fotografitë, ajo i ka prezantuar fansat edhe me vajzën e saj.

Duda do të jetë pjesë edhe e kësaj legjislature katër vjeçare të Kuvendit të Kosovës.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.09.2017, 08:50  | L.E. | 1,000 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Rufi mos i trego popullit përralla me mbret, ti vet e din të vërtetën
Anketë e re e "Dimitrija Çupovski", VMRO-DPMNE bindshëm para LSDM-së, BDI e BESA të barabartë
Aksion policor, arrestohen tetë të rinj për shitje të drogës
Shkup, gjendet i vdekur një burrë 46 vjeçar
Xhansu kapet mat me të dashurin, do të befasoheni kush është ai (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.