Gratë-Të pasionuara pas purove (VIDEO)
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret
Kontrolle të rrepta për policinë e burgjeve, në procedur ndryshime ligjore
Rakitic: Jemi në formë të mirë
rakitic-2-780x439.jpg
Loading...

Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic, u shpreh shumë i kënaqur pas demolimit të Juventusti.

 

Barcelona e shkatërroi Juventusin me rezultat 3-0 falë një paraqitje dominuese.

 

 

Ishte Messi ai që shënoi dy gola, por në listë u shënua edhe Rakitic pas një topi të kthyer nga një goditje e Messit.

 

 

E kroati shprehu ngazëllimin me fitoren në këtë duel.

 

“Është gjithnjë me rëndësi që të fitoj”.

 

 

“Ne kemi pasur javë të mira dhe fitorja nga jep vetëbesim”, u shpreh Rakitic.

Barcelona mban vendin e parë në grup pas kësaj fitore bindëse.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.09.2017, 09:04  | Xh.I. | 406 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Incident në zyrën e kryetares së Haraçinës, Milikije Halimi
« Lajmi i fundit » Të shtëna me armë në Çair, vritet një person e plagoset një tjetër
Mblidhet kryesia qendrore e Aleancës për Shqiptarët
Keriman me të dashurin super seksi vishet njëjtë, e habisin një qytet
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.