Sa ndikim kanë anketat para fillimit të fushatës zgjedhore?
A duhet moralisht funksionarët që garojnë në lokalet të japin dorëheqje (VIDEO)
Taksa radiodifuzive nuk ekziston më
« VIDEO » Politika ta zyrtarizojë shqipen edhe në të folurin e saj
Lukaku i ngazëllyer me fitoren ndaj Baselit
lukaku-3-780x439.jpg
Loading...

Sulmuesi i Manchester United, Romelu Lukaku, ka treguar ngazëllim të madh pas fitores ndaj Baselit.

Ai u shpreh se të gjithë te United po punojnë për të fituar.

Djajtë e Kuq nuk patën aspak probleme ndaj Baselit në takimin që u zhvillua në Old Trafford.

Ndër golashënuesit u listua edhe Romelu Lukaku.

“Jam i ngazëllyer me këtë fitore. Të gjithë po punojnë shumë fort”.

“Është një punë në progres e tutje, por ne po bëjmë mirë”, potencoi Lukaku.

Belgu po tregon formë të jashtëzakonshme për Djajtë e Kuq në këtë fillim të sezonit. /Telegrafi/

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.09.2017, 09:05  | Xh.I. | 465 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Rufi mos i trego popullit përralla me mbret, ti vet e din të vërtetën
Anketë e re e "Dimitrija Çupovski", VMRO-DPMNE bindshëm para LSDM-së, BDI e BESA të barabartë
Aksion policor, arrestohen tetë të rinj për shitje të drogës
Shkup, gjendet i vdekur një burrë 46 vjeçar
Xhansu kapet mat me të dashurin, do të befasoheni kush është ai (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.