Në klimën e akuzave të ndërsjella mes partive do të zhvillohet fushata e zgjedhjeve
Debati për ligjin e gjuhëve do të vazhdojë pas zgjedhjeve lokale
« Raste sociale » Situatë e rëndë në familjen tre anëtarëshe Kryeziu
Takim Kocias- Nimic në Nju Jork për çështjen e emrit të Maqedonisë
Young: Gjithmonë mirë të fitosh në shtëpi
young-780x439.jpg
Loading...

Ashley Young u shpreh tejet i kënaqur me fitoren ndaj Baselit në shtëpi.

 

United demoloi skuadrën zvicerane duke dominuar totalisht takimin.

 

Young u shpreh i ngazëllyer pasi u kthye në formacion për Djajtë e Kuq dhe u shpreh i kënaqur me fitoren.

 

“Gjithmonë është mirë të kthehesh në Ligën e Kampionëve, është e rëndësishme të fitosh në shtëpi. Ne kemi qarkulluar mirë topin”.

 

 

“Jam i kënaqur me asistimin dhe golin e shënuar, por me rëndësi është që shënuam fitore. Fellaini bëri punë të mirë”, deklaroi Young për televizionin e Unitedit.

 

United tregoi paraqitje bindëse ndaj Baselit dhe mban udhëheqje në grup.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.09.2017, 09:07  | Xh.I. | 222 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Aksident i rëndë në Sllatinë, përfshihen shumë vetura
Vildane Zeneli provokon nga fitnesi, shfaqë gjoksin (Foto)
Igor Jug i kërcënohet ish kryeministrit Gruevski
Keqkuptimi fantastik i Getit dhe Marinës me dialektet do ju shkrijë së qeshuri
BDI në Shkup, BESA në Tetovë, ASH në Gostivar fillojnë fushatën për zgjedhjet lokale
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.