Andov: Nuk duhet të na hutoi marrëveshja me Bullgarinë!
Maqedonia në BE e rëndësishme për shqiptarët, por jo më e rëndësishme se statusi i ty..
Xhaferi: Nëna Terezë është simbol i humanizmit, dashurisë dhe kujdesit të pakufishëm
« Koment » Politika pa moral s`është art i qeverisjes por është art i mashtrimit
Allegri: Bëmë ndeshje të mirë, u dënuam 30 sekonda pa u mbyllur pjesa e parë
DJjcUIoXUAIwlxQ-780x439.jpg
Loading...

Max Allegri ka folur pas humbjes kundër Barcelonës me rezultat 3-0.

Blaugranat shënuan tri herë, me Leo Messi dy herë dhe një herë me Ivan Rakiticin.

“Djelmoshat bën ndeshje të mirë, por kur ke rast duhet të shënosh. U dënuam në fund, 30 sekonda pa u mbyllur pjesa e parë. Duhet të qëndronim më aftër Messit që të bënim faul”.

“Pas pjesës së parë kishim një rast shumë të mirë me Paulo Dybala, por ku u hapëm Barcelona u bë e frikshme”.

“Këto ndeshje duhet planifikuar me mendje. Ne golin e parë dhe të tretë i morën nga kundërsulmi, kur provonim të dilnim”, ka thënë Allegri. /Telegrafi/  

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.09.2017, 09:08  | Xh.I. | 559 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Komuna e Çairit me thirrje publike për banorët e saj
Aksidentohet në Austri autobusi me pasagjerë nga Maqedonia, ka të vdekur 
Policia bllokon qendrën e qytetit, Borisov do të arrijë me helikopter
Mbulohen Genta Ismajli dhe Shkurte Gashi, ja si po iu rri shamia (Foto)
Komuna e Çairit fillon me rrënimin e objekteve pa leje, nuk do të lejohen uzurpime (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.