Sa ndikim kanë anketat para fillimit të fushatës zgjedhore?
A duhet moralisht funksionarët që garojnë në lokalet të japin dorëheqje (VIDEO)
Taksa radiodifuzive nuk ekziston më
« VIDEO » Politika ta zyrtarizojë shqipen edhe në të folurin e saj
Vëllai vret vëllain për wireless (Foto)
wifii_2.jpg

Timothy Record u deklarua i pafajshëm për dyshimet se ai vrau vëllain e tij duke e therur me thikë pas një zënke rreth asaj se cila pajisje po e ngadalësonte WiFi-në.

20-vjeçari dyshohet se e theri me thikë vëllain e tij më të madh, pasi një zënke mes tyre rreth asaj se cilat pajisje elektronike po e ngadalësonin WiFi-në.

Timothy Record thuhet se e theri për vdekje vëllain e tij 23 vjeç Nathan Record të martën mbrëma, kur filluan të ziheshin se cilat pajisje po e ngadalësonin internetin në shtëpinë e tyre në Massachusetts, SHBA, thuhet sipas dokumenteve të gjykatës.

Ai u paraqit në gjykatë të mërkurën dhe u deklarua i pafajshëm për vrasjen e vëllait dhe është duke u mbajtur pa dorëzani, transmeton Gazeta Express. Gjatë zënkës, policia thonë se Nathan Record e goditi vëllain e tij të vogël disa herë në fytyrë dhe kokë.

Timothy Record më pas shkoi poshtë në kuzhinë, mori thikën dhe u ballafaqua me vëllain e tij, para se ta therte atë në gjoks.

Nëna e tyre thirri policinë në 19:30 dhe kur arriti policia, ata e gjetën Nathan Record gjallë dhe me gjakderdhje në shkallët e shtëpisë.

23 vjeçari më pas u dërgua në spital dhe vdiq nga lëndimet e marra. ‘Fitchburg Sentinel and Enterprise’ raportoi se vëllezërit kishin një histori të dhunës mes vete.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.09.2017, 11:19  | L.E. | 779 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Rufi mos i trego popullit përralla me mbret, ti vet e din të vërtetën
Anketë e re e "Dimitrija Çupovski", VMRO-DPMNE bindshëm para LSDM-së, BDI e BESA të barabartë
Aksion policor, arrestohen tetë të rinj për shitje të drogës
Shkup, gjendet i vdekur një burrë 46 vjeçar
Xhansu kapet mat me të dashurin, do të befasoheni kush është ai (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.