Andov: Nuk duhet të na hutoi marrëveshja me Bullgarinë!
Maqedonia në BE e rëndësishme për shqiptarët, por jo më e rëndësishme se statusi i ty..
Xhaferi: Nëna Terezë është simbol i humanizmit, dashurisë dhe kujdesit të pakufishëm
« Koment » Politika pa moral s`është art i qeverisjes por është art i mashtrimit
Formacioni më i mirë i xhiros së parë në Ligën e Kampionëve, sulmi dominohet nga PSG (Foto)
psg-1-e1505248576246-780x439.jpg
Loading...

Liga e Kampionëve ka startuar këtë mesjavë me mjaftë sfida interesante, ku nuk munguan golat.

Formacioni më i mirë i kësaj xhiroje vjen me, Alissonin e Romës në portë.

Në mbrojtje vjen Davide Zappacosta në të djathtë, John Stones e Sergio Ramos në qendër, ndërsa në të majtë është Marcelo.

Bakayoko i Chelseat zhvilloi një ndeshje të madhe, ndërsa më të në mesfushë janë edhe Iniesta e Fellaini.

Sulmi përbëhet nga dyshja e PSG, Cavani-Neymar, ndërsa me ta në sulm është edhe, Leo Messi. /Telegrafi/

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.09.2017, 13:11  | Xh.I. | 402 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Komuna e Çairit me thirrje publike për banorët e saj
Aksidentohet në Austri autobusi me pasagjerë nga Maqedonia, ka të vdekur 
Policia bllokon qendrën e qytetit, Borisov do të arrijë me helikopter
Mbulohen Genta Ismajli dhe Shkurte Gashi, ja si po iu rri shamia (Foto)
Komuna e Çairit fillon me rrënimin e objekteve pa leje, nuk do të lejohen uzurpime (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.