Andov: Nuk duhet të na hutoi marrëveshja me Bullgarinë!
Maqedonia në BE e rëndësishme për shqiptarët, por jo më e rëndësishme se statusi i ty..
Xhaferi: Nëna Terezë është simbol i humanizmit, dashurisë dhe kujdesit të pakufishëm
« Koment » Politika pa moral s`është art i qeverisjes por është art i mashtrimit
Ozil dhe Mourinho mund të ribashkohen te Manchester United
1412604209775_Image_galleryImage_Chelsea_manager_Jose_Mour-e1505387487876-780x439.jpg
Loading...

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, mund të bëhet bashkë me yllin e Arsenalit, Mesut Ozil.

Sipas BILD, marrëdhënia e Mourinhos me Ozilin vazhdon që nga koha kur ishin bashkë te Real Madridi.

Gjermani mbetet pa kontratë në fund të sezonit dhe klubi nga Old Trafford mund të tentojë ta marr falas.

Ozil ka fituar tri FA Kupa prej se ka ardhur te Arsenal, por kanë dështuar të fitojnë trofe në Ligën Premier.

Mediumi gjerman shkruan se Mourinho do të tentojë që të mos e lejojë Ozilin ta nënshkruajë kontratën e re, për ta marr pastaj në Old Trafford.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.09.2017, 13:18  | Xh.I. | 214 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Komuna e Çairit me thirrje publike për banorët e saj
Aksidentohet në Austri autobusi me pasagjerë nga Maqedonia, ka të vdekur 
Policia bllokon qendrën e qytetit, Borisov do të arrijë me helikopter
Mbulohen Genta Ismajli dhe Shkurte Gashi, ja si po iu rri shamia (Foto)
Komuna e Çairit fillon me rrënimin e objekteve pa leje, nuk do të lejohen uzurpime (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.