Gratë-Të pasionuara pas purove (VIDEO)
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
Shtetësia e Maqedonisë, së shpejti vetëm me një dëshmi mund të merret
Kontrolle të rrepta për policinë e burgjeve, në procedur ndryshime ligjore
Nëse Ancelotti largohet, Nagelsmann është gati
media.media_.12467650-e83d-45c4-a884-c9404a2c904b.original1024-780x439.jpg
Loading...

Probleme të mëdha nga Bavaria vijnë për Carlo Ancelottin, i cili nuk është duke e gjetur qetësinë.

 

‘Lufta’ me Thomas Mullerin që nuk po gjen hapësira në skuadër dhe kritikat vazhdueshme drejt tij kanë bërë që italiani të mendojë pozicionin e tij.

 

Trajneri mund të mos jetë në krye të klubit për edicionin e ardhshëm.

 

Klubi ka filluar menjëherë të mendojë për zëvendësimin e tij e në krye të listës është Julian Nagelsmann.

 

Trajneri aktual i Hoffenhaimit, Nagelsmann, do të ishte i gatshëm që ta marr drejtimin e Bayernit.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.09.2017, 13:20  | Xh.I. | 368 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
« Lajmi i fundit » Të shtëna me armë në Çair, vritet një person e plagoset një tjetër
Incident në zyrën e kryetares së Haraçinës, Milikije Halimi
Mblidhet kryesia qendrore e Aleancës për Shqiptarët
Keriman me të dashurin super seksi vishet njëjtë, e habisin një qytet
"Vëllau" i madh i Qeverisë BDI, shumë pasiv
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.