29-ti , ditë historike për liderët shqiptarë
Sa kanë ndikuar lajmet e falsifikuara në procesin zgjedhor?
« Video » Aksident i rëndë në garën me makina në Shkup, ka të lënduar
27 prilli, hetim për urdhërdhënësit pastaj për autorët e dhunës
Tribunë për zhvillim të barabartë rajonal dhe lokal
tribune_1.jpg

Shkup, 20 shtator- Zëvendëskryeministri për çështje ekonomike Koço Angjushev dhe zëvendës ministri i Vetadministrimit Lokal Dejan Pavleski sot marrin pjesë në panel diskutimin me temë "Zhvillimi i barabartë rajonal dhe lokal - nevojë për çdo demokraci funksionale", që do të mbahet në Qendrën rinore kulturore në Shkup.

Në tribunë, e cila organizohet nga Fondacioni Fridrih Ebert, do të marrin pjesë zëvendës kryeministri i obliguar për çështje evropiane, Koço Agjushev, drejtori i FES për Maqedoni dhe Kosovë, Frank Hantke dhe eksperti, Jane Vrteski.

Janë ftuar të marrin pjesë edhe përfaqësues të institucioneve kompetnte, si dhe organizata qytetare. 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.09.2017, 10:21  | L.E. | 548 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Revoltohen banorët e Çairit, "Zeka i Abisë, më çokollada të shpisë, do ti merë votat e Haxhi-së"!
Zaev: Nuk e kam të lehtë të shoh kandidatin e ASH bashkë me VMRO-në
Me ndeshje futbolli dhe me kërkesa të mbështetjes së Avdisë nuk arrihet fitorja e 'Zekës së Abisë!?
“Благодарам Били”
"1 foto sa 1000 fjalë" për Visar Ganiun
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.