29-ti , ditë historike për liderët shqiptarë
Sa kanë ndikuar lajmet e falsifikuara në procesin zgjedhor?
« Video » Aksident i rëndë në garën me makina në Shkup, ka të lënduar
27 prilli, hetim për urdhërdhënësit pastaj për autorët e dhunës
Luana pubikon foton më të nxehtë pas martesës së Marinës! (Foto)
luana_45.jpg
Loading...

Pak ditë më parë ishte dasma e prezantueses shqiptare Marina Vjollca dhe reperit kosovar, Getor Selimi, shkruan ORAinfo.

Nga aty kemi parë fotografi e pamje nga më të ndryshmet. E ajo që ka qenë shumë aktive, është padyshim motra e nusës, Luana Vjollca, e cila me pamjes e saj tërheqëse edhe aty ishte në qendër të vëmendjes.

Por, pas dasmës siç duket Luana i është rikthyer punës, e këtë e ka treguar përmes disa fotografive në të cilat shihet se xhirimet po fillojnë.

Edhe në fotot në fjalë, ajo po duket shumë seksi dhe provokative. 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 21.09.2017, 13:36  | L.E. | 15,054 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Revoltohen banorët e Çairit, "Zeka i Abisë, më çokollada të shpisë, do ti merë votat e Haxhi-së"!
Zaev: Nuk e kam të lehtë të shoh kandidatin e ASH bashkë me VMRO-në
Me ndeshje futbolli dhe me kërkesa të mbështetjes së Avdisë nuk arrihet fitorja e 'Zekës së Abisë!?
“Благодарам Били”
"1 foto sa 1000 fjalë" për Visar Ganiun
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.