29-ti , ditë historike për liderët shqiptarë
Sa kanë ndikuar lajmet e falsifikuara në procesin zgjedhor?
« Video » Aksident i rëndë në garën me makina në Shkup, ka të lënduar
27 prilli, hetim për urdhërdhënësit pastaj për autorët e dhunës
Arrestohet aktori i njohur shqiptar, e nxjerrin zbathur jashtë (Foto)
police_31.jpg
Loading...

Aktori i njohur i humorit Albano Bogdo është vënë në pranga.Fotot tregojnë Bogdon duke u shoqëruar nga policia e duke zbritur shkallët e shtëpisë së tij.

Banorët e pallatit janë çuditur kur kanë parë aktorin e njohur duke u nxjerrë me forcë nga forcat e policisë.

Ata janë shprehur se nuk e dinë se çfarë ka ndodhur, ndërsa tregojnë se në datën 3 tetor ai ka edhe premierën e shfaqjes.Në fakt e vërteta e këtyre fotove është ndryshe. Albano Bogdo dhe disa aktorë të tjerë humori, janë duke luajtur në një film që do të shfaqet së shpejti./ Syri

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 21.09.2017, 14:21  | L.E. | 2,774 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Revoltohen banorët e Çairit, "Zeka i Abisë, më çokollada të shpisë, do ti merë votat e Haxhi-së"!
Zaev: Nuk e kam të lehtë të shoh kandidatin e ASH bashkë me VMRO-në
Me ndeshje futbolli dhe me kërkesa të mbështetjes së Avdisë nuk arrihet fitorja e 'Zekës së Abisë!?
“Благодарам Били”
"1 foto sa 1000 fjalë" për Visar Ganiun
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.