29-ti , ditë historike për liderët shqiptarë
Sa kanë ndikuar lajmet e falsifikuara në procesin zgjedhor?
« Video » Aksident i rëndë në garën me makina në Shkup, ka të lënduar
27 prilli, hetim për urdhërdhënësit pastaj për autorët e dhunës
Ariana Fejzullahu takon reperin e njohur amerikan (Foto)
ari_15.jpg
Loading...

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu, Ariana, është një zonjë e cila mjaft shumë përkushtohet për familjen e saj duke qenë se bashkëshortin çdo herë e ka të ngarkuar me agjendën për këndim.

Megjithatë, krahas kujdesit të saj ndaj të cilit gëzon një familje të shëndoshë, Ariana Fejzullahu është parë të jetë takuar me reperin më të famshmën në botë i cili duket të jetë Kanye West, transmeton Klan Kosova.

E ky moment, për Arianën sigurisht që nuk mbeti pa kaluar pa një kujtim, për yllin e njohur të tokës së famës.

Fotografia ku Ariana kap Kanye West është shkrepur në një nga qytetet e Gjermanisë.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 21.09.2017, 14:08  | L.E. | 1,469 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Revoltohen banorët e Çairit, "Zeka i Abisë, më çokollada të shpisë, do ti merë votat e Haxhi-së"!
Zaev: Nuk e kam të lehtë të shoh kandidatin e ASH bashkë me VMRO-në
Me ndeshje futbolli dhe me kërkesa të mbështetjes së Avdisë nuk arrihet fitorja e 'Zekës së Abisë!?
“Благодарам Били”
"1 foto sa 1000 fjalë" për Visar Ganiun
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.