29-ti , ditë historike për liderët shqiptarë
Sa kanë ndikuar lajmet e falsifikuara në procesin zgjedhor?
« Video » Aksident i rëndë në garën me makina në Shkup, ka të lënduar
27 prilli, hetim për urdhërdhënësit pastaj për autorët e dhunës
Ja çka i kërkon Merita Spahiu resë së saj (Foto)
merita_6.jpg
Loading...

Këngëtarja Merita Spahiu është ndër ata zëra të ëmbël që të pëlqen ti dëgjosh gjithmonë.

Ajo nisi të këndoj herët dhe u bë e famshme që në moshë të re falë zërit dhe pamjes që posedon, shkruan “Kosovarja”. Merita nuk është edhe aq aktive sa ç’ishte dikur, megjithëse kohë pas kohe vjen me këngë e videoklipe të reja. Ajo më shumë këndon në dasma e ahengje përkrah të shoqit, Nysret Muçiqit, gjithashtu këngëtar i dashur e mjaftë i angazhuar.

Merita e Nysreti, të njohur edhe si prindërit e këngëtarit Albatrit Muçiqi, pak kohë më parë janë bërë gjyshër. Ata duken gjyshërit më simpatik e njëkohësisht më të dashur. 

Merita, si çdo gjyshe tjetër, kërkon nga reja e djali që ti bëjnë sa më shumë nipër e mbesa. 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 21.09.2017, 09:55  | L.E. | 3,909 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Revoltohen banorët e Çairit, "Zeka i Abisë, më çokollada të shpisë, do ti merë votat e Haxhi-së"!
Zaev: Nuk e kam të lehtë të shoh kandidatin e ASH bashkë me VMRO-në
Me ndeshje futbolli dhe me kërkesa të mbështetjes së Avdisë nuk arrihet fitorja e 'Zekës së Abisë!?
“Благодарам Били”
"1 foto sa 1000 fjalë" për Visar Ganiun
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.