29-ti , ditë historike për liderët shqiptarë
Sa kanë ndikuar lajmet e falsifikuara në procesin zgjedhor?
« Video » Aksident i rëndë në garën me makina në Shkup, ka të lënduar
27 prilli, hetim për urdhërdhënësit pastaj për autorët e dhunës
Selmani: Fushata e zgjedhjeve lokale është bartur edhe në parlament
imerselmani.jpg

Shkup, 22 shtator - Ish-zvendës kryeministri i Maqedonisë, Imer Selmani vlerëson se partitë politike kanë hyrë para kohe në fushatë zgjedhore dhe se po të njejtën e kanë bartur edhe në parlament. 

"Partitë politike vetëm se kanë hyrë në fushatë zgjedhore, punojnë në teren, ndërsa disa punojnë edhe në parlament. Nëse e shikojmë punën e parlamentit më së paku do të shohim debat për rendin e ditës, për ligje etj., por do të shohim një publicitet të deputëtve për kanidatët e tyre apo komunat e tyre", kështu ka vlerësuar Selmani, në emisionin TopTema në Tv Telma, transmeton Zhurnal.mk

Sipas tij, këto zgjedhje janë një sfidë për të gjithë partitë politike por edhe një garë e pasigurt.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.09.2017, 18:52  | D.J. | 2,341 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Revoltohen banorët e Çairit, "Zeka i Abisë, më çokollada të shpisë, do ti merë votat e Haxhi-së"!
Zaev: Nuk e kam të lehtë të shoh kandidatin e ASH bashkë me VMRO-në
Me ndeshje futbolli dhe me kërkesa të mbështetjes së Avdisë nuk arrihet fitorja e 'Zekës së Abisë!?
“Благодарам Били”
"1 foto sa 1000 fjalë" për Visar Ganiun
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.