29-ti , ditë historike për liderët shqiptarë
Sa kanë ndikuar lajmet e falsifikuara në procesin zgjedhor?
« Video » Aksident i rëndë në garën me makina në Shkup, ka të lënduar
27 prilli, hetim për urdhërdhënësit pastaj për autorët e dhunës
Dega e BDI-së, Çair: Shumë pluhur për asgjë
Visar-Ganiu-debat.jpg

Shkup, 23 shtator - Pas kritikave ndaj kandidatit të BDI-së, Visar Ganiu për Çair, për mos pjesëmarrjen tij në debat, sqarohet Shtabi i Bashkimit Demokratik për Integrim – dega e Çairit.

"Ata që ikën atëherë kur duhej të veprojnë ndryshe akuzojnë profesor Visar Ganiun për mos pjesëmarrje në debat pa i ditur arsyet fare.

Në kohën kur ishte paraparë që të mbahej debati, profesor Ganiu kishte takime me qytetarë. Pikërisht kjo është arsyeja pse nuk ishte prezent në debat.

E rëndësishme është të theksojmë se fushata ende nuk ka filluar e prandaj  u themi oponentëve që të durojnë pak sepse debate do të ketë me bollëk.", - deklarojnë nga Shtabi i Bashkimit Demokratik për Integrim – dega e Çairit.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 23.09.2017, 07:32  | B.M. | 8,189 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Revoltohen banorët e Çairit, "Zeka i Abisë, më çokollada të shpisë, do ti merë votat e Haxhi-së"!
Zaev: Nuk e kam të lehtë të shoh kandidatin e ASH bashkë me VMRO-në
Me ndeshje futbolli dhe me kërkesa të mbështetjes së Avdisë nuk arrihet fitorja e 'Zekës së Abisë!?
“Благодарам Били”
"1 foto sa 1000 fjalë" për Visar Ganiun
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.