29-ti , ditë historike për liderët shqiptarë
Sa kanë ndikuar lajmet e falsifikuara në procesin zgjedhor?
« Video » Aksident i rëndë në garën me makina në Shkup, ka të lënduar
27 prilli, hetim për urdhërdhënësit pastaj për autorët e dhunës
Ministri Taravari dhe Zv/Ministri Transportit dhe Lidhjeve Mehmedi vizituan spitalin e përgjithshëm të Kërçovës
kercove-taravari.jpg

Kërçovë, 23 shtator - Ministri i Shëndetësisë, z. Arben Taravari, i shoqëruar nga Zv/Ministri i Transportit dhe Lidhjeve, z. Remzi Mehmedi, vizitoi dje spitalin e përgjithshëm të Kërçovës.

Ministri Taravari potencoi se arsyja e vetme për këtë vizitë është që të vërtetoj udhëheqësit se spitali i cili filloi të ndërtohet në vitin 1990 dhe për të cilin shpesh herë u prenë shiritët nga garniturat paraprake qeverisëse, duke manipuluar me gjendjen reale të këtij objekti, përfundimisht do të nis me punë në Mars ose Prill të vitit 2019.

Ministri Taravari gjithashtu shtoi se mjete për përfundimin e objekt janë të siguruara nga buxheti i vitit të ardhshëm.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 23.09.2017, 07:54  | B.M. | 3,036 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Revoltohen banorët e Çairit, "Zeka i Abisë, më çokollada të shpisë, do ti merë votat e Haxhi-së"!
Zaev: Nuk e kam të lehtë të shoh kandidatin e ASH bashkë me VMRO-në
Me ndeshje futbolli dhe me kërkesa të mbështetjes së Avdisë nuk arrihet fitorja e 'Zekës së Abisë!?
“Благодарам Били”
"1 foto sa 1000 fjalë" për Visar Ganiun
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.