29-ti , ditë historike për liderët shqiptarë
Sa kanë ndikuar lajmet e falsifikuara në procesin zgjedhor?
« Video » Aksident i rëndë në garën me makina në Shkup, ka të lënduar
27 prilli, hetim për urdhërdhënësit pastaj për autorët e dhunës
Pse qau Shpend Ahmeti gjatë tubimit në Prishtinë?
auto_pore1506114588.jpg

Prishtinë, 23 shtator - Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, i cili përsëri do të jetë kandidat i Lëvizjes Vetëvendosje, për të parin e Prishtinës në zgjedhjet lokale 2017, është parë i emocionuar në tubimin ku u prezantuan kandidatët për asamble.

 

Pasi mori fjalën, dhe pas fjalimeve të Albin Kurtit e Visar Ymerit, Shpend Ahmeti shpërtheu në lotë.

 

Ai edhe vet para se të mbante fjalimin e pranoi se ndjehet tejet i emocionuar, madje Ahmeti tha se, “jam i emocionuar sikur të isha për herë të parë në politikë”.

Ndiqeni videon pas minutës 16:

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 23.09.2017, 08:46  | Z.H. | 1,053 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Revoltohen banorët e Çairit, "Zeka i Abisë, më çokollada të shpisë, do ti merë votat e Haxhi-së"!
Zaev: Nuk e kam të lehtë të shoh kandidatin e ASH bashkë me VMRO-në
Me ndeshje futbolli dhe me kërkesa të mbështetjes së Avdisë nuk arrihet fitorja e 'Zekës së Abisë!?
“Благодарам Били”
"1 foto sa 1000 fjalë" për Visar Ganiun
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.