"Çelsin" e Tetovës, Gostivarit e Strugës e ka votuesi
Ganiu i bindur se do të fitojë në rrethin e dytë
Ja këshilltarët e ri të Komunës së Çairit
« Analistët » LSDM-ja fuqishëm do të mbështet BDI-në raundin e dytë
Kur Blerona bën grim edhe në palestër! (FOTO)
blerona-640x300.jpg
Loading...

Prezantuesja Blerona Zeqiri, pas një lum akuzash në lidhje me peshën e saj, ka vendosur të shkoj në palestër për të humbur ndonjë kilogram.

 

Blerona po shkon aktivisht në ushtrime, ndonëse rezultatet konkrete nuk po shihen ende.

 

Si do që të jetë, Blerona po mundohet. Zeqiri edhe në ushtrime po shkon e grimuar. Pra, as kur shkon për tu stërvitur e për të djersitë, ajo nuk shkon thjesht, shkruan “Kosovarja”.

 

Realisht nuk është praktik që të shkohet në një qendër sportive me grim, ama shumë femra edhe e bëjnë këtë gjë.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 23.09.2017, 09:15  | Z.H. | 6,725 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Aksident fatal, vdes një grua nga Maqedonia 
« Analistët » LSDM-ja fuqishëm do të mbështet BDI-në raundin e dytë
Ja këshilltarët e ri të Komunës së Çairit
Big Mama: Me traktor do të shkoj nuse
Big Mama prezanton motrën: Ajo ka ditën e veçantë (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.