29-ti , ditë historike për liderët shqiptarë
Sa kanë ndikuar lajmet e falsifikuara në procesin zgjedhor?
« Video » Aksident i rëndë në garën me makina në Shkup, ka të lënduar
27 prilli, hetim për urdhërdhënësit pastaj për autorët e dhunës
Igor Jug i kërcënohet ish kryeministrit Gruevski
21617651_10213808101779822_3666066052621532247_n.jpg

Shkup, 24 shtator - "Faleminderit që na bëre sherin më 27 prill, faleminderit që na the dhunues", kështu ka qenë mesazhi i Igor Jug deri tek lideri i VMRO Nikolla Gruevski të publikuar në facebook, transmeton Zhurnal.mk

Jug i kërcënohet ish kryeministrit duke i thënë se ai nuk e ka aspak problem që kemi mund të japim jepën për të. Ndërkohë që Jug është arrestuar për incidentin e të enjtes së përgjakshme në parlament ku së bashku me një grup të madh njerëzish me vete ka pasur edhe armë që të përdorë për secilin moment.

"Tash le të vrapojnë pas Batmani-t dhe bandës nëse edhe ato nuk të ikin si drejtor dhe udhëheqës të LSDM. Por unë do ta kthej, të paktën 5 minuta të përjetosh nga ajo që më kanë bërë mua pasi më tradhëtove. Kam rrahur njerëz që ti të jesh kryetar partie në Ohër 2003, të kujtohet? Kështu do e kthesh ti? Të mbaj mend kur drejtoshe veturë Zastava 101", shkruan kështu Jug.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 24.09.2017, 10:17  | T.E. | 8,858 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Revoltohen banorët e Çairit, "Zeka i Abisë, më çokollada të shpisë, do ti merë votat e Haxhi-së"!
Zaev: Nuk e kam të lehtë të shoh kandidatin e ASH bashkë me VMRO-në
Me ndeshje futbolli dhe me kërkesa të mbështetjes së Avdisë nuk arrihet fitorja e 'Zekës së Abisë!?
“Благодарам Били”
"1 foto sa 1000 fjalë" për Visar Ganiun
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.