"Çelsin" e Tetovës, Gostivarit e Strugës e ka votuesi
Ganiu i bindur se do të fitojë në rrethin e dytë
Ja këshilltarët e ri të Komunës së Çairit
« Analistët » LSDM-ja fuqishëm do të mbështet BDI-në raundin e dytë
Selim Pacolli: Ftoj kundërkandidatët të më urojnë fitoren për Prishtinën
unnamed-12-61-933x445.jpg

Derisa kërkoi votën e prishtinasve, Pacolli tha se për 17 vite me radhë në Prishtinë nuk janë përmbushur detyrimet për të cilat janë zotuar udhëheqësit e deritanishëm komunalë,

Ndërsa, Islam Pacolli, kryetar i AKR dega në Prishtinë, tha se Selim Pacolli do të jetë përfaqësuesi më dinjitoz i qytetarëve .

“Po vjen koha ku do të qeveriset komuna e Prishtinës nga qytetari i Prishtinës, për arsye se kohën e fundit iu është mohuar kjo e drejtë”, tha Pacolli.

Këto deklarata Pacolli i bëri gjatë tubimit elektoral me qytetarët e Prishtinës.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 24.09.2017, 19:31  | T.E. | 524 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Aksident fatal, vdes një grua nga Maqedonia 
« Analistët » LSDM-ja fuqishëm do të mbështet BDI-në raundin e dytë
Ja këshilltarët e ri të Komunës së Çairit
Big Mama: Me traktor do të shkoj nuse
Big Mama prezanton motrën: Ajo ka ditën e veçantë (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.