Ganiu, një simpati e merituar edhe në rrjetet so ciale
« Analizë » "Ethet" e zgjedhjeve lokale, liderët për strategjike, kandidatët për tema lokale
Shpërfillje e kërkesave të të rinjve nga partitë politike
Në garë për votat shqiptare, fushata “zbut” edhe Gruevskin
Shitet e tërë sasia e Samsung Galaxy Note FE
samsunggg.jpg
Loading...

Kur gjiganti i teknologjisë, Samsung, ka tërhequr nga tregu Galaxy Note 7 për shkak të problemit me bateritë, ishte një mundësi i madhe që kompania ta ndërpret tërësisht serinë Note.

Pas disa javëve, Samsung ka mohuar një mundësi të tillë dhe ka premtuar se do të lansojë një model të ri deri në fund të 2017-ës, transmeton Koha.net.

Në ndërkohë, Samsung ka instaluar bateritë e vogla brenda Galaxy Note 7 të mbetur dhe i ka lansuar ato në treg. Vetëm brenda dy muajve, të gjitha njësitë e modelit të rifreskuar Galaxy Note 7, të quajtur Galaxy Note 7 FE (Fan Edition), janë shitur.

Sipas raportit të The Korea Herald, të gjitha 400,000 njësitë e Galaxy Note 7 FE, të cilat kanë pasur çmimin prej 620 dollarëve, janë shitur.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 07.09.2017, 10:24  | L.E. | 562 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Zijadin Sela në konventën promovuese: Ku ishin Ali Ahmeti dhe Menduh Thaçi kur u zgjodh kryetari i Parlamentit, Talat Xhaferi
Demiri: Tërheqja e kandidatit të PDSH-së "shitje e votës" për Merkon në Strugë !
Majlinda Zeka ekspozon të pasmet (Foto)
Lokalet, LSDM me billborde në gjuhën shqipe, komenton Ramadani
Era krijon miqësi me Paris Hilton, kjo e fundit i komenton në Instagram (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.