Në klimën e akuzave të ndërsjella mes partive do të zhvillohet fushata e zgjedhjeve
Debati për ligjin e gjuhëve do të vazhdojë pas zgjedhjeve lokale
« Raste sociale » Situatë e rëndë në familjen tre anëtarëshe Kryeziu
Takim Kocias- Nimic në Nju Jork për çështjen e emrit të Maqedonisë
Pamjet e para të Mate 10, modelin me ekran të plotë dhe pa butonin Home (Foto)
matt.jpg
Loading...

Vetëm dje kemi parë një koleksion dizajnesh të telefonit të ri – Huawei Mate 10, me të dhënat e specifikave dhe dimensioneve, dhe sot shohim fotografinë e parë të supozuar të pajisjes.

Fotografia, e paraqitur më poshtë, thuhet se prezanton Huawei Mate 10 me ekranin e saj të plotë dhe ballinën pa butona. Është interesante se rrjedhjet online thane se do të ketë një buton, por kjo nuk duket këtu.

Duke pasur parasysh se Huawei Mate 9 nuk kishte butona fizike në front, ky imazh mund të jetë shumë i vërtetë. Ne gjithashtu kemi dëgjuar të flitet për versione të rregullta dhe Pro të Mate 10, kështu që ne mund të kemi parë dy pajisje të ndryshme.

Ajo që dimë deri tani është se Huawei Mate 10 do të ekspozohet në Mynih më 16 tetor. Do të mundësohet nga vetë Kirin 970 i Huawei.

Ne gjithashtu kemi dëgjuar se do të ketë një LCD IPS me 6.3 inç të 1440x2960px, 6GB RAM, 4,000mAh bateri dhe një kamerë të dyfishtë 20MP + 12MP në anën e pasme.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 08.09.2017, 10:19  | L.E. | 590 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Aksident i rëndë në Sllatinë, përfshihen shumë vetura
Vildane Zeneli provokon nga fitnesi, shfaqë gjoksin (Foto)
Igor Jug i kërcënohet ish kryeministrit Gruevski
Keqkuptimi fantastik i Getit dhe Marinës me dialektet do ju shkrijë së qeshuri
BDI në Shkup, BESA në Tetovë, ASH në Gostivar fillojnë fushatën për zgjedhjet lokale
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


E-mail: info @ zhurnal.al

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.