Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Covid-19, 72 raste të reja, 54 të shëruar dhe 3 të vdekur, bilanci në 24 orët e fundit

Shkup, 9 shtator, zhurnal.mk – Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 793 testime, ndërsa janë regjistruar 72 raste të reja.

Instituti për Shëndet Publik ka regjistruar 54 pacientë të shëruar. Tre persona kanë humbur jetën.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...