Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

D.Polo: Njihuni me dj shqiptar që po arrin sukses në muzikën elektronike

Muzika ka qenë gjithnjë hobi i tij, veçanërisht zhanre si, deep house, chill house, etj.

D.Polo ka realizuar një sërë bashkëpunimesh të suksesshme me artistët ndërkombëtar, si Massivedrum, DaDxDee, Hreez.

Ai është tashmë një emër i afrimuar në industrinë e “Deep House”.

Me muzikën e tij inovative Dj Polo mund të konsiderohet tashmë si një Dj që di fare mirë të ndezë diskotekat shqiptare dhe ato të huaja.

Një tjetër sukses i D.Polo konsiderohen edhe performancat e tij në “Ministry of Sound”, i cili është labeli më i madh në botë sa i takon muzikës elektronike.

D.Polo është duke punuar së fundmi me disa projekte muzikore të cilat do të publikohen së shpejti për adhuruesit e muzikës house. 

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...