Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Dafina shkëlqen plot bukuri në këto imazhe

Ajo është e angazhuar në emisione të fundvitit.

E në secilën paraqitje, këngëtarja Dafina Dauti po shkëlqen me pamjen e saj, shkruan Syri Kosova.

Bukuroshja shihet se ka eksperimentuar me pamjen sa i përket flokëve, ndërsa, fustanët e saj të dizajnuar nga Arbnor Aliu ishin elegant dhe me plot stil.

Me grim të Leunita Murtezit, Dafina dukej për mrekulli.

View this post on Instagram

@dafinadauti__ looking🔥 M.U.A and Hair LM💄

A post shared by Leunita Murtezi💄 (@leunitamurtezi) on

View this post on Instagram

#my #best #designer @arbnoraliuofficial 🖤🥰

A post shared by Dafina (@dafinadauti__) on

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...