Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Dafina Zeqiri me imazhe tërheqëse të realizuara para koncerti virtual në Tiranë

Dafina Zeqiri ishte njëra nga këngëtaret që performoi në koncertin virtual të “Natës së Bardhë”.

Në mesin e shumë yjeve, interpretim të mrekullueshëm për fansat dha edhe Zeqiri, e cila njihet për veçantinë e saj.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ajo ka shkëputur disa imazhe nga paraqitja e saj për këtë mbrëmje.

Në veshjen e saj dominonte më shumë ngjyra e kuqe, që e bënte dukjen edhe më të perfeksionuar.

Kësaj radhe ajo zgjodhi të ketë balluke, kurse për makijazh kishte shkuar me disa nuanca më të errëta.

Bukuroshja u bë pjesë e këtij koncerti për nderë të festës së 28 Nëntorit, Dita e Flamurit Shqiptar.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...