Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

Dauti, Luanit: Na bëre krenar me çdo ditë të jetës tënde

Prishtinë, 17 nëntor, zhurnal-ks – Daut Haradinaj, njeherit deputet nga radhët e AAK-së, ka publikuar një foto në facebook ku ka uruar ditëlindjen vëllait të tij të ndjerë i cili ra dëshmor për luftën e fundit në Kosovë, shkruan zhurnal-ks

“Sot 47 vite më parë linde për t’i dhënë vendit tënd atë më të shtrenjtën, jetën. Na bëre krenar me çdo ditë të jetës tënde, ashtu siç na bëre krenar me rënien tënde në mbrojtje të shokëve”, ka shkruar ai.\Zhurnal-ks

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...