Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Dënohen 26 shoferë në Shkup

Shkup, 16 nëntor, zhurnal.mk – Ministria për Punë të Brendshme informon se kanë vazhduar me kontrollet intensive në komunikacion.

“Vetëm në territorin e Shkupit janë shqiptuar 206 gjoba, prej të cilëve 26 pa patentë shoferi, 17 për parregullsi teknike dhe automjet të paregjistruara, 26 për parkim të parregullt dhe 77 sanksione për mosmbajtje të maskës mbrojtëse”, informojnë nga MPB.

Nga atje informojnë se do të vazhdojnë kontrollet intensive edhe në ditët në vijim.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...