Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Detaje të reja: Burri në Prishtinë u ther me thikë nga ish-gruaja, kishte shkuar ta vizitonte vajzën e tij

Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë në lidhje me rastin e djeshëm në Prishtinë, ku një grua e theri me thikë ish-bashkëshortin e saj.

Policia e Kosovës ka thënë se burri, shtetas i Gjermanisë kishte shkuar tek ish-bashkëshortja për ta vizituar vajzën e tij, shkruan lajmi.net.

Ish-gruaja, në rrethana të pasqaruara më pas e ka therur me thikë atë.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësor.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili rekomandon që e dyshuara pas intervistimit të lirohet në procedurë të rregullt.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...