Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Dita e martë – 8 dhjetori ditë jo pune për të gjithë qytetarët

Shkup, 2 dhjetor – Zhurnal.mk – Dita e shën Kliment Ohridskit – 8 dhjetori, e martë, është ditë jo pune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut, informon Zhurnal.

Për këtë bëjnë të ditur nga Ministria për Punë dhe POlitikë Sociale.

Tetë dhjetori është festë shtetërore në pajtim me ligjin për festa të RMV-së (Gazeta zyrtare e RMV-së nr 21/98 dhe 18/07).///Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...