Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Djali i Faton Maqanit mbush 20 vjeç, ja artistët që e urojnë atë!

“Gëzuar ditëlindjen Labinot dhe bekimet e Zotit paç në çdo hap të jetës!”. Kështu shkruan mes tjerash babai i tij, personazhi i njohur Faton Maqani teksa uron djalin e tij Labinoti i cili sapo ka mbushur 20 vjeç dhe duket sikur janë shokë babë e bir. Por Labinonit simpatik e kanë uruat me video mesazhe edhe shumë emra të njohur të estradës shqiptare mes tyre Afrim Muçiqi, Meda, Gjyste Vulaj, Remzie e Nexhat Osmani, Alban Mehmeti, Mentor Kurtishi, Ylli Demaj, Vjosa Emini, Taulant Bajraliu, Lendita Selimie shumë të tjerë, e ku ka pasur plot supriza dhe nga familja e tij në këtë ditë të veçantë. Edhe 100 Labinot edhe nga ne!.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...