Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Djali i Gjikos e Elitës kopje e të dy prindërve

Elita e ka publikuar një foto në të cilën zëri duket me shumë stil.

Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë prindër të një djali me emrin Zëri dhe ai sigurisht se ua ka ndryshuar jetën.

Vogëlushi u ngjanë të dyve dhe kjo vihet re edhe në foton e fundit që e ka publikuar Elita, aty ku atë e kanë veshur me shumë stil.

Elita dhe Gjiko pritet që së shpejti të bëhen edhe me një fëmijë, vajzë.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...