Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Dje në Tetovë policia shqiptoi 24 gjoba

Në datën 03.12.2020 Sektori për punë të brendshme Tetovë zbatoi aksion për kontrollin e automjeteve të parkuara në mënyrë të parregullt në Tetovë dhe Gostivar. Gajtë këtij aksioni janë sanksionuar dhe tërhequr 14 automjete të parkuara në mënyrë të parregullt (TE-6 dhe GV-8). Krahas kësaj, në Tetovë janë zbuluar edhe pesë automjete të paregjistruara, katër persona të cilët i vozisnin automjetet pa dhënien e provimit të vozitjes dhe pa leje valide për atë, dhe një vozitës-fillestar, i cili nuk është përmbajtur në kufizimet ligjore.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...