Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

Dridhet toka në Kosovë, ja ku ishte epiqendra

Një termet i fuqishëm me intensitet prej 3,4 sipas shkallës së Rihterit ka goditur Shkupin, lëkundjet u ndjen edhe në Kosovë.

Po ashtu dridhjet nga ky tërmet janë ndier edhe në Serbi.

Reagime të shumta ka pasur dhe nga persona të ndryshëm në Kosovë, të cilët kanë thënë se lëkundjet janë ndjerë mjaftë shumë në vendin tonë.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...