Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Dua Lipa falënderon pesë milion pjesëmarrësit në koncertin virtual “Studio 2054”

Duket se këngëtaren e njohur, Dua Lipën, nuk e ka penguar pandemia coronavirus që të mbajë koncert.

Në pamundësi për të qenë në moment me mijëra njerëz, ajo zgjodhi ta bëjë këtë në mënyrë virtuale.

Bëhet fjalë për koncertin që u transmetua në internet, e që gjithsej pati pesë milion shikues nga e gjitha bota.

Kjo është bërë e ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ku Dua falënderoi pjesëmarrësit.

“Jam shumë e emocionuar që të bëjë të ditur se koncerti pati mbi pesë milionë shikues nga e mbarë bota. Faleminderit të gjithë juve”, është shprehur ajo në përshkrim.

Përpos këtij suksesi, theksojmë se Dua është nominuar në gjatë kategori, tre prej tyre më të rëndësishmet në “Grammy Awards 2021”.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...