Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Dua Lipa zbulon datën e publikimit të klipin muzikor për “Fever”

Dua Lipa ka zbuluar se kur do ta publikoj klipin muzikor për këngën “Fever”.

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, edhe pse nuk ka shumë vite që ka filluar karrierën në muzikë, ajo është ngritur në majat e suksesit për një kohë të shkurtë.

Dua me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka bërë të ditur se klipi muzikor i bashkëpunimit  me këngëtaren belge Angele vjen 13 nëntor.

Ndërsa po të njëjtin lajm e ka bërë të ditur edhe këngëtarja belge Angele në llogarinë zyrtare të Instagramit.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...