Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Dy persona janë kafshuar nga qentë endacak në Shkup

Dy persona,  njëri nga Shkupi dhe njëri nga Struga kanë denoncuar se janë kafshuar nga qentë endacak në Shkup. Të dy rrastet janë denoncuar në Stacionin policor të Aerodromit.

Dje në orën 11.50 në Stacionin Policor Aerodrom, B.D.(38) nga Shkupi ka denoncuar se në bul. “ASNOM” birin e saj të mitur e ka kafshuar qeni endacak.

Rrasti tjetër është denoncuar në orën 18.30 në Stacionin policor Aerodrom, nga D.M.(33) nga Struga, i cili ka treguar se nën Stacionin hekurrudhor Shkup, në parking hapësirën është kafshuar nga qeni endacak.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...