Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Dy të lënduar në një aksident në Prilep

Dje rreth orës 16.45 në rr. “Orde Çopella” në Prilep ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit “Fiat Bravo”, me targa të Prilepit, i drejtuar nga R.V.(38) nga Prilepi dhe “Opel Meriva”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga D.M.(41) nga Shkupi.

Në aksident lëndime të rrënda trupore ka marrë S.V.(67), bashkëudhëtar në automjetin “Fiat Bravo”, derisa D.M. ka marrë lëndime trupore, të konstatuara në spitalin e qytetit në Prilep. Inspektimin e ka kryer ekipi inspektues i Stacionit policor – Prilep.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...