Agjencia Zhurnal.KS
Kronika Shqipëri

Dyshoi se ishte prekur nga Covid, 57-vjeçari tenton të vetëvritet

Një 57-vjeçar me inicialet R.SH ka tentuar që të vrasë veten, për shkak se dyshonte se ishte infektuar me Covid.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë, ku 57-vjeçari ka tentuar që të priste damarët në banesën e tij.

Ai ka deklaruar në Polici se kërkonte që t’i jepte fund jetës, për shkak të dyshimeve se ishte infektuar nga Covid 19.

Mësohet se 57-vjeçari është dërguar me urgjencë nga ana e familjarëve në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Nuk jepen detaje nëse ai ka pasur apo jo shenja të Covidit, që e ka thënë dhe si shkak për të ndërmarrë vendimin ekstrem.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...