Agjencia Zhurnal.KS
Kronika Maqedoni

E dhimbshme: Dy vëllezër 26 dhe 21 vjeç humbin jetën nga Covid brenda dy ditëve

Kavadar, 5 nëntor – Zhurnal.mk – Një djalë i ri 21 vjeçar nga Kavadari sot ka ndëruar jetë nga Covid 19, dy ditë pasi edhe vëllau i tij 26 vjeçar gjithashtu humbi betejën me virusin famëkeq, informon Zhurnal.

Lajmi për dy vëllezërit Gjergjev ka tronditur Kavadarin. Djemtë janë rritur së bashku me vëllanë e tyre më të vjetër dhe babain e tyre, pasi e ëma u kishte vdekur në moshën 40 vjeçare.

Sipas informatave, dy djemtë Marjan dhe Goran Gjergjev kishin patur anemi dhe përkeqësim të rëndë të gjakut.

Që të dy janë transportuar për në Shkup por që të dy nuk kanë mbijetuar.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...