Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

E godet me kondakë të pistoletës, i dyshuari në arrati

Policia ka njoftuar se një person në Vitomericë të Pejës është goditur me kondakë të pistoletës.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se në një pompë të derivateve, është sulmuar dhe goditur me kondakët të pistoletës nga i dyshuari mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raport.

I dyshuari gjendet në arrati. Rasti është duke u hetuar.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...