Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

E keni dëgjuar këngën e re “Kur ta jep Zoti” nga Sefë Duraj?

“Kur ta jep Zoti” kështu quhet dhe kënga më e re ardhur nga artisti shumë i dashur Sefë Duraj, e në fakt Zoti vërtetë ia ka dhënë zërin e veçantë atij. Teksti dhe muzika është punuar nga Kreshnik Avdiu me orkestrim nga Ermal Krasniqi e vjen në xhirimet festive nga MProduction drejtuar nga Mirton Xhekaj. Kënga është mjaft e bukur dhe ritmike të cilën mund ta dëgjoni dhe ta pëlqeni menjëherë në kanalin youtube e vjen si projekti i dytë dhe i fundit në xhirimet festive për këtë vit.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...