Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

E kritikuan ashpër për lidhjen me afrikanin 21-vjeçar, Adriana merr këtë vendim

Adriana Matoshi e ka marrë një vendim pas akuzave të shumta lidhur me jetën private.

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi është tejet e suksesshme në rolet e saj dhe shpërblehet me çmime ndërkombëtare, shkruan lajmi.net.

Mirëpo kur është në pyetje jeta e saj private ajo pranon kritika.

Së fundmi ajo foli publikisht për lidhjen e dashurisë, djalin afrikan i cili është 21 vjeç.

Kjo nuk u prit mirë nga publiku dhe aktorja pranoi komente të shumta negative, prandaj si duket ka vendosur që ti ndaloj komentet në Instagram.

Këtë mund ta shihni në dy fotot e mëposhtme në të cilat nuk shihet mundësia për të komentuar.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...