Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

E suksesshme si Bleonida, njihuni me fotomodelen shqiptare në Zvicër

Fotomodelja Bleonida Pepshi është 18 vjeçare me preardhje nga Juniku e cila ka lindur dhe jeton në Zvicër.

Vajza shtatlartë dhe me shumë klas ka marë kërkesa të shumta edhe nga këngëtarë shqiptarë dhe të huaj për të qenë si modele tek klipet e tyre por që një gjë të tillë nuk e ka pranuar pasi që ajo është e fokusuar të bashkëpunojë vetëm me shtëpi të modave dhe të jetë si imazh i produkteve për kompani te ndryshme.

Së fundi Bleonida është imazhi i përzgjedhur për të reklamuar parfumin e ri Versuitthebrand kurse shumë shpejtë do të nënshkruajë dhe me kompani të tjera.

Për të ndjekur fotomodelen në Instagram, klikoni në linkun në vazhdim:

https://www.instagram.com/p/CGLDY67lMLz/

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...