Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Edhe një tërmet tjetër dridhë Maqedoninë e Veriut

Shkup, 11 nëntor – Zhurnal.mk – Edhe një tërmet tjetër e goditi Maqedoninë e Veriut rreth orës 15:25 informon Zhurnal.

Intenziteti i tërmetit thuhet të jetë 4.9 shkallë sipas Rihterit.

Epiqendra ka qenë në afërsi të parkut nacional Mavrovë, në thellësi prej 6,2 km.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...