Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Egzon Pireci publikon projektin e ri muzikor “A s’u lodhe t’u m’lendu”

Një këngë tjetër e bukur do të iu shoqërojë në këtë fundvit nga këngëtari i mirënjohur Egzon Pireci.

Promovimi i videoklipit bëhet të dielën, e kjo këngë e re do të iu përcjellë në këtë kohë vjeshtë.

Këngëtari ka deklaruar se kjo është njëra ndër projektet e tij më të vecanta e çfarë e bën atë më të veçantë tregon vetë ai.

“Është njëra ndër projektet më të veçanta për mua si nga kompozimi teksti, orkestrimi gjithashtu dhe nga ana vizuale e punës se mrekullueshme të produksionit In Media, kënga flet për një dashuri të humbur por që ka lënë gjurmë të thella në shpirt dhe vështirë të harrohet”, ka thënë Pireci.

Për video klipin u përkujdes produksioni In Media, ndërsa xhirimet janë realizuar në Shqipëri.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...