Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni Rekomanduar TOP LAJM

Ekskluzive/ Sekretarë shtetëror: Valmir Aziri – Kulturë, Rexhail Ismaili – Bujqësi, Selajdin Beluli në Arsim, Rami Qerimi në Sistem Politik

Shkup, 13 shtator, Zhurnal.mk – Agjencia e Lajmeve Zhurnal, jozyrtarisht mëson emrat për Sekretarë shtetëror nga Bashkimi Demokratik për Integrim.

Në Kulturë mbetet Valmir Aziri nga Tetova,

Në Bujëqësi – Rexhail Ismaili nga Kumanova,

Nga Saraji Selajdin Beluli në Arsim, ndërsa Rami Qerimi nga Çairi, do të jetë në Sistem Politik.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...